Знову перемога: жіноча команда “Минай” впевнено переграла дівчат із “Руху”

жіноча команда Минай впевнено переграла дівчат із Руху фото

Схоже, що дебютантки Першої ліги готові поборотися за вихід до елітного дивізіону.

«Лисиці» вдало провели матч 5-го туру першої ліги та здобули четверту «суху» перемогу. Вперше у чемпіонаті в грі за участі «Минаю» було забито менше трьох голів.

«Минай» (Закарпаття) – «Рух» (Львів) – 2:0 (2:0).

Голи: Бабенко, 37, Шалімова, 40.

Минай: Калинич (Гайданка, 89), Гулей, СІРМАЙ, Кликова, Гаїбова, Якимчук (Тереняк, 85), Комар, Шалімова (Костевка, 77), Барінова (Волошин, 77), Мухлиніна, Бабенко (Григорович, 89).

Рух: Лапчак, Клим, Дика, Хруль, Кішко, Рибарук, Демчук (Ігнатьєва, 88), Харчина (Байдиченко, 46), Волошин, Озімчук, Тримак.

Попередження: Шалімова, 53, Волошин, 81.

Суддя: Бобак (Львівська обл.).

Минайочки володіли тотальною перевагою як у першому, так і другому таймах. Загострювати львів’янкам доводилось дальніми ударами. Проте щоразу м’яч летів повз цілі.

Матеріалізувати свою ігрову перевагу в гол «Минаю» вдалось на 37-й хвилині. Катерина Бабенко з другої спроби переграла Лапчак – 1:0. Та ще до перерви господарки подвоїли перевагу. Після подачі кутового на добивання вдало зіграла Ольга Шалімова – 2:0.

Наступний матч в рамках 6-го туру «Минай» зіграє вдома 15 жовтня проти «Янтарочки».