В Ужгороді відбулися шахові командні змагання

В Ужгороді відбулися шахові командні змагання фото

Нещодавно у Закарпатському комунальному закладі позашкільної освіти «ПАДЮН» Закарпатської обласної ради відбувся цікавий шаховий турнір «Guivan&Your Transfer cup 2023».

8 команд по 4 учасника в кожній виборювали звання кращого колективу за коловою системою в 7 турів за регламентом швидких шахів 10+10. Серед учасників турніру – чемпіони та призери юнацьких вікових чемпіонатів Закарпатської області, учасники чемпіонатів України, призери міжнародних шахових турнірів: по дві команди ПАДІЮНу м.Ужгород та мукачівського центру дитячої творчості МЦДЮТ, амбітна команда з Львову – «ЛША Млин», збірна ветеранів Закарпатської області, збірна області вихованців тренера Василя Гуйвана, збірна міст Ужгорода, Мукачева та Берегова.

Турнір проходив у дуже цікавій і безкомпромісній боротьбі. До останнього туру було важко назвати команди, що займуть призові місця.

Не зазнавши жодної поразки заслужену перемогу здобула команда юнацької збірної тренера В. Гуйвана (Владислав Гурковський (Чоп), Владислав Скиба (Мукачівський р-н), Олег Сухан (Мукачево) та Олександр Пруніца (Берегово). У їх активі 13 командних очок. Другими фінішували – «ЛША Млин» м. Львів (Ярополк Кальмук, Павло Волошин, Назар Самотій, Денис Фаркаш, тренер – Микола Костів) – 12 очок. Третє місце вдалося вибороти господарям – першій команді ПАДІЮНу (Михайло Кормош, Андрій Юрковський, Злата Найгебавер, Павло Митровцій, тренер – Семен Найгебавер) – 9 очок. Четверте не популярне місце посіла збірна команда ветеранів Закарпатської області (8 очок).

Призери змагань були нагороджені кубками, медалями грамотами та фінансовими призами від компанії «Your Transfer». Організатори турніру та учасники висловлюють щиру подяку ЗСУ за можливість проводити змагання та розвивати нашу талановиту молодь.