Набережна Незалежності. Почали?

Картинка набережна Незалежності Ужгород фото

Останні декілька днів майже у всіх більш-менш популярних ужгородських засобах масової інформації можливо було побачити фотографії відремонтованої частини набережної Незалежності з досить красивою картинкою виконаної роботи.

Ми теж вирішили не залишатись осторонь цих подій, але глянути на стан будівництва трохи під іншим кутом.

набережна Незалежності фото 5

А конкретніше – придивитись більш ретельно до виконаної роботи. На жаль, поки що говорити щось конкретне по стану набережної Незалежності немає сенсу, оскільки зроблено буквально декілька десятків метрів, але уяву про те, що нас чекає на кінцевому етапі вже скласти цілком реально.
Ось так виглядає з відстані в декілька метрів відремонтована частина набережної Незалежності.

набережна Незалежності фото 2

Як бачимо здалеку досить непогано. По крайній мірі на перших порах допоки ділянку ще не “протестувала” велика кількість пішоходів та велосипедистів.
Деякі запитання виникають по якості виконаних робіт відносно бордюрів на початку ремонтної ділянки. Ось як виглядає ситуація зараз (див. фото нижче).

набережна Незалежності фото 6

Будемо надіятись, що при завершенні всіх робіт ситуацію з такими бордюрами виправлять. Хоча, не виключаємо варіант, що це так і задумано, і залишиться, як є на фото.

набережна Незалежності фото 7

Що стосується дорожнього покриття пішохідної стежки, – здається все-таки воно виглядає більш сучасним, ніж було раніше. Краще це чи погано судити не нам, але виглядає по-іншому, з цим погодимось. Будемо надіятись, що прослужить також воно довше від тої бруківки, що замінили.

набережна Незалежності фото 8

набережна Незалежності фото 1

Далі звернемо увагу на лавки, що знаходяться обабіч пішохідної стежки. Як бачимо і вони відрізняються від попередніх. Так виглядають старі, що ще не замінили:

набережна Незалежності фото 9

А ось так виглядають вже нові:

набережна Незалежності фото 4

Судячи з дизайну відпочивати на них повинно бути зручніше. Головне, щоб на них не оселились безхатьки, як часто було з минулими лавками. А от що стосується антивандалізму, то пошкодити їх скоріш за все буде легше, ніж попередні. Це, на нашу думку, мінус такої заміни. Хоча, якщо дерево, яке використовується в конструкції міцне і гнучке, то можливо зробити це бешкетникам буде не легко.
І на завершення трохи ужгородського мистецтва.

набережна Незалежності фото 99

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

2 коментаря для “Набережна Незалежності. Почали?”

  1. І все-таки здається, що лавки занадто короткі. Старі були довшими і на них зручніше було сидіти. Може будуть по дві штуки ставити разом, щоб подовжити?

     
    1. Там по дві ставлять. На фото видно. Але щось затягнули з цими ремонтами. Будуть доробляти як сніги підуть ?

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *