Новорічні вихідні.

Новий рік 2018 фото 14

Новорічні, а також різдвяні свята вже близько, тому варто наперед спланувати свої дії, щоб потім в останній момент не вирішувати багато нюансів, які можуть виникнути через неочікувані вихідні чи події.
На жаль поки що, за місяць-півтора до святкувань, у метеорологів прогнози не дуже втішні на кінець 2018 – початок 2019 років: погода в Ужгороді очікується без великих снігопадів, але температура буде нижче, ніж зазвичай в минулі роки.

Хоча ужгородці, як відомо, полюбляють сніг і будуть до останнього моменту чекати на Новий рік хорошу сніжну погоду. І все-таки: скільки ж днів відпочивати ужгородцям на ці свята? Спробуємо відповісти на це питання нижче в новині.

Новий рік 2018 фото 16
Отже: 31 грудня випадає на понеділок, а 1 січня на вівторок. Додатково вихідними днями будуть 5,6,7 січня. Підведемо підсумок і побачимо, що в січні  на ужгородців чекає загалом десять вихідних:

29,30,31 грудня – 1 січня : Новий рік;
5,6,7 січня : світле свято Різдва Христового;

Але також не забуваємо, що 24 та 25 грудня з минулого року в Україні вже святкують офіційно і ці дні також будуть вихідними днями бо припадають на західно-християнське Різдво. Саме в цей період весь католицький світ святкує народження Ісуса Христа, що припадає на цей раз на перші два дні тижня.
Ну і на завершення, і на згадку – декілька фото минулорічного новорічного Ужгорода 2017-2018 років.

Новий рік 2018 фото 18

На жаль фотокамери не було в той момент у автора в руках, тому фото зроблено на фотокамеру смартфона, але красу міста цілком реально оцінити.

Новий рік 2018 фото 2Новий рік 2018д фото 3Новий рік 2018 фото 4Надіємось, що цього року наша Ужгородська міська рада порадує нас аналогічною красою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

2 коментаря для “Новорічні вихідні.”

  1. Цікаво як на фоні ремонтів в місті будуть виглядати ялинки, які розставить адміністрація по місту. Чи не буде грошей бо всі пішли на ремонти.

     
    1. Стільки грошей на ремонтах заробили, що могли б і з своєї кишені закупити ялинки із іграшками.

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *