В УжНУ відбудеться міжнародний форум волонтерів

В УжНУ відбудеться міжнародний форум волонтерів фото

У пятницю, 10 травня в Ужгородському національному університеті відбудеться міжнародний волонтерський форум. Місце проведення: ректорат УжНУ, пл.Народна, 3, Археологічний музей, початок о 11.00 годині.

В рамках заходу відбудеться:

Презентація: підготовленого документального фільму про діяльність волонтерських організації України та ЄС з підтримки України під час війни.

Міжнародний круглий стіл: «Роль та місце волонтерських організацій України  та ЄС у підтримці України під час російсько-української війни».

Запрошені учасники: Дипломати, політичні, наукові, громадські діячі, представники українських та закордонних волонтерських організацій з Чехії, Словаччини,Угорщини, Румунії та інші.

Організатори: Закарпатська обласна військова адміністрація, Ужгородський національний університет, ГО «Волонтеріат УжНУ», Кафедра політології і державного управління УжНУ, Світовий конгрес українських молодіжних організацій, ГО «Асоціація політологів та міжнародників УжНУ»

Партнери: Міжнародна фундація «Карпатський фонд», ГО «Українська асоціація «Єдність» (м. Будапешт, Угорщина).

Місце проведення: Ректорат УжНУ (м. Ужгород, площа Народна 3).

Головний меседж: Після початку повномасштабного вторгнення рф волонтерська діяльність відіграє ключову роль в організації  відсічі ворогу, а також згуртуванні української нації, як в Україні так і за її межами. Волонтери активно надають допомогу біженцям та пораненим, які рятуються від окупації, а також завдяки їхній діяльності бійці ЗСУ отримують якісну амуніцію та необхідні матеріали для введення наступу чи оборони на фронті. Волонтери також відіграють важливу роль у поширенні правдивої інформації про війну та зверненні міжнародної громадськості на необхідності підтримки України.

Метою проведення заходу є: демонстрація та обговорення внеску волонтерських організацій України та ЄС у захист України після початку повномасштабного вторгнення рф. А також координації подальших кроків для допомоги Українській державі у надважкий час.

 

Контактна особа:

Олексій Шафраньош

+380997369762

E-mail: olexiy.shafranyosh@uzhnu.edu.uа

В УжНУ відбудеться міжнародний форум волонтерів

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *