Ужгород відвідали словацькі бізнесмени

Ужгород відвідали словацькі бізнесмени фото

Голова словацької організації FEMAN Едуард Бураш, який нещодавно став Амбасадором Закарпаття, організував візит до Ужгорода невеличкої делегації бізнесменів

Як розповів нам сам Едуард Бураш, цей візит мав на меті знайомства словацьких представників бізнесу з можливостями Закарпаття щодо міжрегіональної співпраці між Закарпаттям та Кошицьким краєм.

“Відбулося ряд зустрічей з підприємцями Ужгорода, ознайомлення з економічним потенціалом Закарпаття. Ми шукаємо точки дотику для партнерства. Мова йде не лише про словацькі інвестиції, але про взаємне бізнес-партнерство”, – розповів Едуард Бураш.

Присутній на зустрічах керівник Кошицького представництва Торгово-промислової палати Словаччини Марек Козлай розповів, що цей візит лише перша ластівка і в майбутньому заплановано провести більш грунтовні зустрічі.

“На жаль, наразі бізнес-співпраця навіть на регіональному рівні між підприємцями Кошицького краю та Закарпаття є на доволі низькому рівні і нам потрібно більш активно працювати, щоб було значно більше продуктивних та корисних контактів”, – розповів Марек Козлай.

Цю ж думку висловив бізнес-менеджер фірми Telegrafia Браніслав Лабанц. “Ми могли б активно підключитися до програм відновлення України, але словацькому бізнесу потрібно мати більше інформації про ризики, правові основи, логістичні можливості і багато іншого. Саме цим візитом ми розпочинаємо зондування можливостей співпраці між бізнесом наших сусідніх регіонів”, – сказав Браніслав Лабанц.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *