Ужгородська ЗОДЮСШ виграла чемпіонат України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року (ФОТО)

Ужгородська ЗОДЮСШ виграла чемпіонат України ВЮБЛ фото

Визначились призери сезону ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.

В фінальному матчі зійшлись команди дніпровської СДЮСШОР-5-ДФКС та ужгородської ЗОДЮСШ – фіналісти минулого сезону та дві команди, які не програли жодного матчу в цьому сезоні.

Ужгородська команда потужніше почала матч, виграла першу половину першої чверті 19:4, але дніпровська команда заспокоїла гру, вирівняла її. В цілому ужгородці контролювали ситуацію на майданчику, реагуючи своїми міні-ривками на спроби суперника скоротити відставання. На початку четвертої чверті ЗОДЮСШ вела +14, але за 3:20 до кінця після триочкового Макаревича рахунок став 85:84 на користь ужгородської команди.

В останню хвилину команди зашли за +7 для ЗОДЮСШ, але дніпровська команда скоротила відставання до 2 очок за 12 секунд до кінця. Далі був фол на Вудмасці, нереалізовані штрафні і 7 секунд на останню атаку, в якій Захар Каковкін кидав триочковий на перемогу, але не влучив.

У дніпрян Кирило Васильєв набрав 40 очок, зробив 12 підбирань та 6 перехоплень. У Єгора Охріменко 12 очок та 10 підбирань. У ужгородської команди Артем Дьордяй (31 очок та 10 підбирань) і Олександр Павай (32 очка та 14 підбирань) оформили дабл-дабл, а Артем Вудмаска зробив тріпл-дабл з 17 очками, 12 підбираннями та 10 передачами.

ВЮБЛ. Юнаки-2010
Фінальний етап. Матч за золото

СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро) – ЗОДЮСШ (Ужгород) 93:95 (11:26, 28:19, 24:28, 30:22) / статистика

В матчі за третє місце Прометей здолав СКЦ-Плоскирів 82:74. Прометей весь матч спокійно тримав гру під контролем, але в останній чверті господарі скоротили відставання до 2 очок за 3 хвилини до кінця. Втім, сил на останній ривок у команди Хмельницька не вистачило і Прометей довів гру до перемоги.

У Прометея капітан команди Макар Коновніцин провів потужний матч з 29 очками та 36 підбираннями, додавши 5 блок-шотів. Артем Томак оформив дабл-дабл з 23 очками та 10 підбираннями.

У Хмельницького 35 очок та 13 підбирань у Андрія Яткевича, Дмитро Григорець оформив тріпл-дабл з 13 очок, 12 підбирань та 10 перехоплень, а Юрій Довгань до 15 очок додав 11 підбирань.

Фінальний етап. Матч за бронзу

Прометей (Слобожанське) – СКЦ-Плоскирів (Хмельницький) 82:74 (22:12, 28:17, 15:15, 17:30) / статистика