В Україну під виглядом гуманітарки намагалися ввезти брендового одягу на кілька сотень тисяч гривень

під приводом гуманітарки намагалися ввезти брендового одягу фото

Сьогодні, зранку, на українсько-угорському кордоні у зону митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці заїхав автобус, який слідував за маршрутом «Київ-Севілья».

У ньому перебувало два водії, які для проходження митних процедур обрали «червоний коридор». В одній із декларацій було вказано, що в Україну ввозиться «гуманітарна допомога» загальною вагою 150 кг. Усно перевізники заперечили про переміщення через кордон інших товарів, що потребують декларування або обмежені для ввезенння, – повідомляють у Закарпатській митниці Держмитслужби.

Втім, під час перевірки багажного відсіку автобуса, увагу митників привернули картонні коробки, що знаходилися серед особистих речей пасажирів. Як виявилося, в них знаходився новенький товар іноземного виробництва, який ділки сподівалися безперешкодно завезти на митну територію України для подальшої комерції.

Серед одягу літньої колекції – жіночі сукні торговельних марок «FRESH COTTON» та ANASTA SEA», різних розмірів та асортименту. Всього – 173 шт. Орієнтовна вартість товару за ціною в інтернет мережі становить понад 300 тис грн.

Після складання потоколу про порушення митних правил, справи скерують до суду. Наразі не задекларований товар вилучено на склад митниці, для його остаточної оцінки залучать спеціаліста-експерта.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *