За пів року в Ужгороді зафіксували 50 порушень правил встановлення реклами

зовнішня реклама білборд вулиця фото

В Ужгороді за шість місяців 2023 року муніципальна варта зафіксувала близько 50 порушень правил встановлення вивісок та зовнішньої реклами. Більшість із них стосувалися історичної частини міста.

За даними ужгородської муніципальної варти, ці 50 фактів порушення вже пройшли всі етапи: від отримання приписів від інспекторів муніципальної варти до демонтажу вивісок або виправлення до встановлених норм. Більшість підприємців виправляють ситуацію без демонтажу, але є і такі, хто все-таки прибирає вивіску.

«В Ужгороді ситуація з вивісками не дуже хороша. Так я спілкувався з людьми зі Львова, Івано-Франківська, там усе погоджується і виправляється з першого-другого разу. Ужгород – не менш важлива історична пам’ятка України, але у нас можуть і три, і чотири рази виписувати приписи на виправлення чи демонтаж вивіски. Десь букву не допишуть, колір не за вимогами, використаний матеріал не той», – коментує заступник начальника відділу контролю за благоустроєм Ужгородської міської ради Роман Волошин.

За пів року в Ужгороді зафіксували 50 порушень правил встановлення реклами

За порушення вимог щодо вивісок і реклами в Ужгороді підприємці можуть отримати адміністративний штраф. Сума штрафу варіюється від 850 до 1700 грн, в залежності на те, як підприємець відреагує на зауваження та припис від муніципальної варти. Фотофіксація порушення разом з протоколом відправляється в адміністративну комісію Ужгородської міської ради і виписуються штрафи.

У муніципальній варті пояснюють, що після двох-трьох відмов виправити вивіску або рекламу, інспектор пише на підприємця ще один припис, де вказано, що демонтовувати вивіску прийдуть працівники комунальної служби. За кошти власника вивіски відбувається демонтаж, або ж він сам її демонтує.

Максим Галашко, студент відділення журналістики УжНУ

За пів року в Ужгороді зафіксували 50 порушень правил встановлення реклами

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *