В Ужгороді стартувала п’ятиденна навчальна програма з підготовки експертів у сфері європейської інтеграції

В Ужгороді стартувала п’ятиденна навчальна програма з підготовки експертів фото

Захід за сприяння Закарпатської ОВА та Регіонального офісу міжнародного співробітництва Закарпатської області для держслужбовців органів виконавчої влади різних ланок, державних агентств проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Румунії.

Під час відкриття Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОВА подякував румунським партнерам за допомогу в організації заходу та їхню готовність ділитися власним досвідом з українськими фахівцями.

«На шляху до отримання повноправного членства у складі ЄС ми потребуємо більше знань про особливості його економічної, енергетичної, конкурентної політики. Ми зацікавлені ознайомитися з механізмами міжсекторальної співпраці й транскордонного співробітництва, а також більше дізнатися досвід Румунії», – зазначив Петро Добромільський.

За його словами, завдяки транскордонній співпраці з країнами та регіонами країн-членів ЄС Закарпаття стало надійною платформою для комунікації, обміну досвідом та реалізації важливих проєктів, зокрема й на шляху інтеграції України до Європейського Союзу в умовах повномасштабної війни.

Слухачів навчальної програми також привітали консул Румунії в Солотвині Граціан-Флорін Пирву та голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.

Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *