Вища ліга Закарпаття з футболу: огляд протистоянь 10-го туру (ФОТО)

мяч ворота футбол сітка фото

Матчі, що відбулися минулого тижня, вийшли доволі цікавими. Були зафіксовані як розгромні, так і мінімальні звитяги, не обійшлося й без нічийного результату.

«Севлюш» (Виноградів) – «Карпати» (Рахів)

Перед виноградівцями стоїть завдання здобути чемпіонський титул, тож у матчах з командами нижньої частини турнірної таблиці необхідно брати максимум очок. З цим проблем у «Севлюша» не виникло. Уже після першого тайму господарі поля були попереду 3:1. Двох результативних ударів з «позначки» завдав Михайло Реплюк (25,45), ще один точний «постріл» на рахунку Адріана Пуканича (36). А єдиний гол у складі команди гостей забив Юрій Яремчук (43).

На досягнутому «Севлюш» не зупинився і після перерви збільшив перевагу до чотирьох м’ячів (5:1). Своє імя в графу «забиті м’ячі» також вписали Юрій Чонка (66) і Михайло Чедрик (90).

«Тячів» – «Вільхівці»

Центральне протистояння туру було цікавим і непередбачуваним. Обидва колективи в цій грі могли розраховувати на успіх. До завершальних хвилин зустрічі не можна було з упевненістю назвати фінальний результат. У підсумку долю матчу вирішило одне взяття воріт. Відбулося воно на 65-й хв. Автором точного удару виявився Михайло Лозинець.

Ця звитяга була важливою для тячівців, які ведуть боротьбу за чемпіонство. Досі два лідери йдуть нога в ногу – в обох колективів по 22 очки.

«Медея» (Оноківська ТГ) – «Бужора» (Іршава)

Друге коло чемпіонату області «Медея» розпочала з двох нічиїх. Для команди, котра прагне посісти призове місце, такі результати успішними не назвеш. Тож у домашній грі з колективом із нижчої частини турнірної таблиці «Медея» прагнула звитяги.

З першим завданням оноківська команда впоралася – ворота Юрія Славіка залишилися на замку. А ось у нападі не склалося. Жоден зі створених моментів не був реалізований, тож на табло красувалися «нулі».

Команди набрали по одному заліковому балу, і їхні позиції в турнірній таблиці залишилися незмінними.

«Марамуреш» (Солотвинська ТГ) – «Будівельник» (Ужгород)

Господарі переважали гостей і здобули закономірну перемогу (5:1). Героєм зустрічі став Руслан Зінаков, який того дня оформив хет-трик. Для цього гравцю «Марамуреша» знадобилося всього 15 хвилин (голи були забиті на 19-й, 23-й та 34-й хвилинах). Результативними діями за господарів відзначилися також Володимир Гончаров (38) та Олег Чаплян (78).

На таку потужну гру суперника в нападі «Будівельник» зумів відповісти тільки одним влучним ударом Микити Немецкова (58).