В центральному парку Ужгорода з людьми заграє дика лисиця

Боздош лисиця фото

Не виключено, що тварина хвора на сказ

У Боздоському парку Ужгорода, прямо на центральній алеї, що веде від підвісного мосту до дерев’яної церкви, до людей почала підбігати дика лисиця. Про це пише кореспондент з місця події.

Тварина зовсім не боїться перехожих, може підбігти впритул і навіть смикнути за шнурок взуття, хоча агресії й не виявляє. Її запросто можна сфотографувати. Лисиця виглядає здоровою, має гарний пухнастий хвіст. Утім, цілком імовірно, що тварина хвора на сказ. У природних умовах лисиці бояться людей і ніколи не наближаються до них, тим більше серед білого дня. Сказ знижує інстинкт самозахисту, фахівці кажуть, що відсутність страху перед людьми – головна ознака сказу в лисиці. Це треба мати на увазі містянам, що прогулюються парком – слід бути обережними, не підпускати лисицю до себе, не намагатися її годувати чи погладити. А комунальним службам необхідно спіймати тварину й перевірити її на збудник сказу.

Відомо, що лисиці – одні з основних переносників сказу – небезпечної хвороби, яка у разі невчасного лікування неминуче призводить до смерті.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *