«Минай» здобув впевнену перемогу у контрольній грі над «Кривбасом»

футбол спорт перемога мяч ворота фото

16 липня закарпатський «Минай» здобув перемогу над суперником. Про це інформує прес-служба клубу.

“Минайці” провели 5-й контрольний матч поточного літа.

Спаринг-партнером став криворізький «Кривбас», який минулого сезону фінішував 7-м.

Гра закінчилася з рахунком 4:1.

Голи: 1:0 Твердохліб, 18, 2:0 Одарюк, 47, 2:1 Приходько (з пенальті), 3:1 Голуб, 55, 4:1 Гечев, 69.

Минай: Бандура, Солдат, Дмитрук, Ю.Кравчук, Нємчанінов, Булеза, Ралюченко, Панасенко, Твердохліб, Одарюк, Вишневський.

2-й тайм: Бандура, Дмитрук (гравець на перегляді, 59), Чуєв, Ю.Кравчук (Лєднєв, 62), Нємчанінов, Рогозинський, Петько, Вітенчук, Одарюк (Гечев, 57), Голуб, Твердохліб (Демиденко, 57).

Кривбас 1-й тайм: Кліщук, Понєдєльнік, Бескоровайний, Стецьков, Дібанго, Татарков, Семотюк, Кожушко, Хомченовський, Задерака, Хобленко.