“Кірпічку” вдалось врятувати від забудови

Кірпічку вдалось врятувати від забудови фото

В Ужгороді на погоджувальній комісії по “Кірпічці” громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови.

Вчора, 29 травня, в Управлінні містобудування та архітектури Ужгородської міської ради відбулося засідання погоджувальної комісії із врахування зауважень, поданих громадськістю, юридичними та фізичними особами до проекту детального плану території, обмеженої площею Кирила і Мефодія, вулицями Минайською, 8 Березня, ЗОШ№12 ТА №15 та вулицею Марії Заньковецької

​У ході засідання комісії, членами якої були, зокрема, і представники ініціативної групи #Кірпічка, було розглянуто доопрацьований проект детального плану.

Також предметом дискусії були, зокрема, зауваження ініціативної групи щодо проектних меж майбутнього парку Кірпічки (парк Перемоги), функціональних зон цієї території, під’їзних, в т.ч. технологічних шляхів, плану червоних ліній та ліній регулювання забудови території.

За результатами обговорення вдалося відхилити ряд потенційних загроз щодо забудови окремих ділянок парку та узгодити максимальну площу Кірпічки на рівні понад 9 га.

Після врахування пропозицій громадськості вирішили погодити проектні рішення та подати узгоджений варіант містобудівної документації на затвердження сесією міської ради.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *