Додаткових патрулів виділено для безпеки дорожнього руху

Додаткових патрулів виділено для безпеки дорожнього руху фото

До Місячника безпеки дорожнього руху на Закарпатті посилять патрулювання доріг. Додаткові екіпажі секторів реагування патрульної поліції курсуватимуть дорогами всіх районів області.

З 1 червня на Закарпатті, як і на всій території України, розпочинається Місячник безпеки дорожнього руху. Підготовка до посиленого патрулювання дорогами області розпочалася вже сьогодні, 30 травня. На площі Народній в Ужгороді інструктаж щодо роботи додаткових патрулів на території обласного центру пройшли 10 екіпажів з числа працівників сектору реагування патрульної поліції.

Такі ж заходи, організовані керівництвом територіальних відділів та відділень поліції, відбулися в кожному районі області. Додаткові мобільні групи контролюватимуть дотримання безпеки дорожнього руху із застосуванням лазерних радарів для вимірювання швидкості транспортних засобів «TruCam». Шановні учасники дорожнього руху! Пам’ятайте, від дотримання вами усіх правил безпеки дорожнього руху та рівня вашої відповідальності залежить людське життя, адже дорога не пробачає помилок.

Відділ комунікації Закарпатської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *