Близько 164 000 споживачів у Закарпатській області сплатили за газ

ціна на газ закарпаття фото

Близько 164 000 споживачів у Закарпатській області сплатили за блакитне паливо.

ТОВ “Закарпатгаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, дякує усім побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

«Клієнти нашої компанії розуміють, що вчасна оплата за спожитий газ є необхідною складовою для стабільного функціонування економіки України, що є особливо важливим в умовах воєнного стану. Попри війну, найкраще минулого місяця за спожите блакитне паливо розраховувалися споживачі у громадах Сваляви, Перечина та Міжгір’я, за що їм окрема подяка. Найгірше у перший місяць весни сплатили за газ мешканці громад Тячева, Виноградова та Іршави», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

За словами Вікторії Томинець, у порівнянні з березнем минулого року, майже на 22 тисяч клієнтів менше сплатило за природний газ.

Під час дії воєнного стану ТОВ “Закарпатгаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.

Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ “Закарпатгаз збут” можуть через онлайн-сервіси:

– Кнопка “Сплатити за газ” на сайті компанії https://zkgaszbut.com.ua/
– viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://bit.ly/3sRaq9U;
– особистий кабінет на сайті ТОВ “Закарпатгаз Збут” https://my.zkgaszbut.com.ua/
– клієнтські сервіси 104.ua.

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон. Субсидія не надається, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *