Бензин подорожчав?

бензин подорожчав фото

Правда це чи ні? Ситуація не зовсім зрозуміла. Давайте спробуємо розібратись разом.
Кожного року ми по декілька разів на рік чуємо, що бензин знову подорожчав. В той же час цікаво наскільки ж це твердження відповідає дійсності. Дивлячись на довжелезні затори по місту, складається враження, що в Ужгороді проживають або самі олігархи, або все-таки розмови про подорожчання пального це тільки плітки.

Сьогодні особливо цю розбіжність було помітно в північно-східній частині міста, де затори зайняли майже половину вулиці Берчені.

Бензин подорожчав?Бензин подорожчав?А нижче ситуація станом на 16 жовтня. Як бачимо затори простяглися майже до 14-ї школи. Не вистачає практично декілька метрів.

Бензин подорожчав?
Бензин дорожчає?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

9 коментарів для “Бензин подорожчав?”

  1. Та ні, ніби так само. Хоча можливо трохи і менше, бо похолодало, то люди сидять по домівкам 🙂

    
  2. Сьогодні їхала на Корятовича о 10-й годині ранку і машин було повно, так що не менше. І це не зранку, а вже в 10.

    
   1. Підтверджую ці слова. Теж був в той день на Корятці і купа машин не могла ніяк роз’їхатись.

     
 1. Трохи не по темі, але може хтось в курсі скільки зараз штраф за неувімкнене світло на об’їзній дорозі за містом? І чи обов’язково його вмикати?

   
  1. Подивились трохи, що каже закон і бачимо, що минулого року був прийнятий штраф в 425 гривень. Але ми не юристи, тому інформація не точна.

    
 2. Вчора на Фейсбуці вичитала новину, що в Ужгороді ціна на паливо впала на гривню на багатьох заправках. Невже правда ? Навіть не віриться.

   
 3. От коли всі попереходять на електрокари, то буде набагато вигідніше їздити і дешевше. Правда, поки що для нашої країни не вигідні електрокари типу Тесли. Хіба ліфи Ніссани можливо ще окупаються, але там кілометраж на заряді малий, вистачає тільки по місту нормально покататись.

   
  1. Декілька днів тому відкрили в Ужгороді новий салон електрокарів, так що вже не довго залишилось чекати електрифікацію в цьому напрямку. Навіть мер міста був на відкритті.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *