Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.

Демонтаж сітілайтів фото 6

Всіх цікавить що ж саме встановлять на місці демонтованих сітілайтів. Нагадаємо, що не так давно на площі Шандора Петефі мешканці міста одного ранку з подивом побачили встановлені невідомо ким сітілайти.

Така ситуація не дуже сподобалась ужгородцям, які здебільшого вважають, що краще б туди насаджали дерев чи квітів, і вони звернулись до мера міста Ужгород Богдана Андріїва з вимогою надати пояснення щодо суперечливої ситуації. Через декілька днів на офіційній сторінці Ужгородської міської ради з’явилась офіційна інформація по встановленим рекламним щитам. Стало відомо, що сітілайти були встановлені без погодження.

Аналогічна інформація з’явилась і на сторінці міської ради у мережі Фейсбук. Нагадаємо, що ще вчора територія про яку йдеться виглядала так, як відображено внизу на фото.

Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.Вночі невідомі, скоріш за все самотужки, почали самовільно демонтувати сітілайти, що видно на фото нижче.

Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.Сьогодні ситуація все таки зрушилась з місця і територія де були встановлені сітілайти виглядає станом на 14-ту годину так:

Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.

Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

9 коментарів для “Демонтаж сітілайтів на Ш. Петефі.”

  1. Багато змінилось. За декілька метрів від цих місць, що на фото вже встановили нічне освітлення. Причому, здається, два варіанти вибирали і, накінець, визначились із невисокими ліхтарями. Тут в новині про смартфони за 30 жовтня можна побачити, коли робилось фото магазину Алло.

    
    1. Щось занадто густо наклали цих ліхтарів. Пройти немає де. І машину не поставиш.

      
     1. Зате красиві ті ліхтарі. Хоча не факт, що довго у нас пропрацюють. До весни поламають.

       
      1. Подивилась в темі з ремонтами, що за 4 листопада і дійсно сподобались. Там є фото ліхтарів.

        
     2. Наскільки відомо з останніх новин, то автомобілі там залишати звичайним людям не буде дозволено. Тільки з спеціальним дозволом, – якщо вам треба під’їхати до свого магазину чи ще щось подібне.

       
 1. Ще б ту велодоріжку довели до розуму, що біля туалету біля річки, бо зробили там тупик і так і залишили.

   
  1. Вже декілька разів бачила те фото з велодоріжкою на фейсбуці. Але ніхто не реагує. Можливо під кінець поставлять якісь сходи після неї чи заїзд.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *