Ужгород відсвяткував День захисника України.

День захисника України фото

Практично декілька хвилин тому в Ужгороді, на площі Народній, закінчилось урочисте святкування Дня захисника України. Це вже вчетверте відзначається в Україні свято, що співпадає з днем святої Покрови Пресвятої Богородиці, та з Днем Українського козацтва. Сьогодні, на площі Народній, зібралось багато патріотів України, щоб разом відсвяткувати це велике свято.

Над входом в ОДА встановили величезний екран, щоб дивитись онлайн трансляцію виступу  Президента України Петра Порошенка.

Ужгород відсвяткував День захисника України.

Крім виступу Президента можна було також почути виступ голови ОДА Геннадія Москаля та Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Ще було представлено багато військової техніки.

Ужгород відсвяткував День захисника України.

Ужгород відсвяткував День захисника України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

8 коментарів для “Ужгород відсвяткував День захисника України.”

  1. Так і є. На початок не встигли, на жаль. А там було що знімати. Не часто таке побачиш в Ужгороді. І таку кількість людей, яка там була.

    
   1. Не переживайте. Ще встигнете. Це не перший раз така виставка там була. Будуть ще військові свята, то нафотографуєте.

     
  2. Та як вже зняли. І за це дякуємо. Хоч трохи будемо знати, що в місті стається, а то з цими роботами і немає часу вийти прогулятись містом.

    
   1. Можна організуватись всім небайдужим читачам і також скидати в групу Вайбера фото, щоб адміністрація ресурсу добавляла новини. І їм легше, і нам актуальні новини будуть виходити частіше.

     
 1. На фото не дуже видно, але я там теж був і всередині в машинах сиділи діти. Напевно, вирішили їх прокатати. Повезло їм.

   
   1. Теж склалось таке враження, але не бачимо нічого поганого в цьому. Хоч комусь пощастило. 🙂

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *