Затримка видачі дозволів перебування в прикордонній смузі: чопські прикордонники дали роз‘яснення

державний кордон України фото

За даними Чопського прикордонного загону, на адресу їхнього відомства надходять скарги щодо несвоєчасної відповіді на звернення про отримання дозволу на перебування у прикордонній смузі попри надані заявниками документи. Як повідомили 12 червня в Держприкордонслужбі, усі звернення стосовно одержання такого дозволу опрацьовуються щоденно. Водночас, у зв’язку з великою кількістю звернень, а це понад 16,5 тисяч, збільшується час на проведення необхідної перевірки для видачі дозволів.

“Звертаємо увагу, що усі надані звернення юридичних і фізичних осіб в обов’язковому порядку будуть розглянуті. У разі позитивного розгляду заявникам буде надіслано відповідний дозвіл у вказаний ними спосіб, у випадку відмови у видачі дозволу осіб буде про це проінформовано”, – коментують в установі.


Наразі Чопським прикордонним загоном опрацьовано та видано близько 4500 дозволів на перебування у прикордонній смузі. Сімнадцяти заявникам було відмовлено в отриманні дозволу у зв’язку з поданням ними завідомо неправдивих відомостей або через їх причетність до порушення законодавства з прикордонних питань.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *