Запеклі хокейні поєдинки відбулися в Ужгороді (ФОТО)

хокейні поєдинки відбулися в Ужгороді 3 фото

Сьогодні, 14 грудня, в Ужгороді на льодовій арені “Ice Land” відбулися перші поєдинки Чемпіонату області з хокею 2019/2020. У першому колі Шахтарські барси зустрічалися з Синевиром, а Ужгородські вовки зі Спартаком.

Перша гра зберігала інтригу тільки у 1 періоді – синевирці йшли на перерву з мінімальною перевагою 0:1. Втім другий та третій періоди видалися для підопічних Томаша Митулі не вдалими. Фінальний свисток зафіксував розгромну поразку – 1:8. Хет-трик у ворота барсів оформив Василь Йордан.

А ось поєдинок між Ужгородськими вовками та Спартаком тримав глядачів у напрузі усі 3 періоди. Програючи суперникам 1 шайбу, капітану вовків Сергію Ковачу вдалося зрівняти рахунок, а відтак у жорсткій боротьбі вирвати перемогу у Спартака 3:2. На льодовій арені вирували бурхливі емоції, зафіксовано кілька видалень та навіть пробивався буліт.

Втім, це спорт, тож по завершенню матчу хокеїсти потиснули один одному руки і спробують довести свою перевагу у наступних зустрічах. Тож на нас чекає ще багато цікавого!