Закарпаття матиме своїх амбасадорів

Закарпаття нові назви фото

Закарпаття матиме своїх амбасадорів, які сприятимуть посиленню міжнародної співпраці й розвитку нашого регіону. Про це повідомив Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, ОВА формує команду людей — лідерів думок, хороших комунікаторів, професіоналів своєї справи — котра поширюватиме ідеї інвестиційних можливостей Закарпатської області на національному рівні та серед іноземних партнерів. Йдеться про такі напрямки: наука, освіта, медицина, політика, бізнес, громадський сектор, інформаційні технології, культура та спорт.

Василь Іванчо зауважив, що розглядатиме заявки претендентів — українців або тих, хто проживає за кордоном, але має історичні зв’язки з нашою державою, — спеціальна комісія, котру сформували відповідно до розпорядження голови ОВА Віктора Микити.

📍 Подати документи в департамент економічного та регіонального розвитку ОВА можна самостійно. Водночас письмову рекомендацію на людину мають змогу спрямувати і заклади вищої освіти, суб’єкти туристичної діяльності, громадські об’єднання, професійні асоціації, благодійні організації та інші.

💬 «Основне завдання амбасадора — сприяти промоції Закарпаття як привабливого туристичного та ділового регіону Східної Європи, – підкреслив Василь Іванчо. – Це хороша можливість для кожної активної людини проявити себе, свої лідерські й комунікаційні якості для розвитку області та збільшення її інвестиційного потенціалу».

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *