Закарпаття майже повністю готове до осінньо-зимового періоду

Закарпаття майже повністю готове до осінньо-зимового періоду фото

Підготовка до опалювального сезону 2023-2024 рр. у регіоні тривала від початку року.

Сьогодні майже за всіма напрямками є стовідсоткові показники. Станом на зараз усі заклади освіти та охорони здоров’я забезпечені генераторами в разі аварійних відключень електроенергії, повідомляють у Закарпатській ОВА.

Пріоритетною залишається допомога сім’ям військових та ветеранам, зокрема забезпечення їх дровами й паливними матеріалами під час проходження опалювального сезону. Також у регіоні продовжує діяти програма підтримки бізнесу «Energy help», за якою підприємцям уже відшкодували близько 20 млн грн за придбання генераторів.

До проходження опалювального сезону підготували всі котельні. 823 котельні (65%) працюватимуть з використанням природного газу, ще 438 (35%) – з використанням інших видів палива. Також готова до роботи котельня в Рахові, що централізовано забезпечує теплом частину міста.

Установи соціальної сфери заготували 90% паливних дров від загальної потреби. У дорожній галузі за графіком триває заготівля технічної солі, висівок. 165 одиниць техніки для прибирання вулиць, тротуарів, розчищення від снігу вже перебувають на чергуванні.

Усі 613 закладів загальної середньої освіти, 598 дитячих садків, 48 лікарень і поліклінік області повністю готові до роботи в опалювальний сезон. Також близько 820 генераторів встановили в навчальних осередках Закарпаття, 85 одиниць – на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства та теплопостачання, 175 – у закладах охорони здоров’я, ще 131 – в амбулаторіях.

Добігає кінця кампанія з реконструкції електромереж, проведення необхідних ремонтних робіт та створення аварійного запасу матеріалів, щоб оперативно реагувати на можливі виклики. Також енергетики розробили графіки аварійних відключень електроенергії, які за вказівкою НЕК «Укренерго» можуть бути застосовані в разі масованих ракетних атак ворога по об’єктах енергетичної інфраструктури.

Із 1 жовтня на Закарпатті відновлять свою роботу 468 Пунктів Незламності. Адреси їх розташування шукайте на онлайн-мапі: https://nezlamnist.gov.ua/.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *