Закарпатські спортсмени здобули на чемпіонаті України 25 золотих медалей з годзю-рю карате та кобудо

Закарпатські спортсмени здобули на чемпіонаті України 25 золотих медалей з годзюрю карате та кобудо фото

25 золотих медалей здобули закарпатські спортсмени на чемпіонаті України з годзю-рю карате та кобудо. Про це повідомили на сторінці Закарпатської ОВА у Telegram.

“Наша збірна посіла четверте місце у загальному заліку, виборовши в особистих і командних поєдинках 41 нагороду”, — йдеться в повідомленні.

Чемпіонат України з годзю-рю карате та кобудо проходив з 28 до 30 квітня в Одесі. У змаганнях взяли участь понад 350 учасників з 15 областей України, серед яких були команди Повітряних Сил ЗСУ.