Закарпатська митниця виявила 4 випадки незаконного ввезення “гуманітарки” на 3,3 млн грн

Закарпатська митниця виявила 4 випадки незаконного ввезення гуманітарки фото

З початку запровадження воєнного стану через закарпатські пункти пропуску почала рухатись велика кількість гуманітарної допомоги.

У прес-службі Закарпатської митниці зазначають, управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил виявило схему за якою через кордон намагались кілька разів ввести товар під виглядом гуманітарної допомоги.

“За результатами аналізу документів, виявлений високий ризик направлення вантажів гуманітарної допомоги на адреси отримувачів без їх згоди, або без їх відома, використовуючи виключно реквізити організацій отримувачів гуманітарної допомоги, що знаходяться у відкритому доступі. Це, в свою чергу, може призвести до використання товарів гуманітарної допомоги не за призначенням, або ненадходження таких товарів до осіб, які її дійсно потребують.”, – йдеться у повідомленні митниці.

Так, у митниці вже було задокументовано 4 спроби незаконного переміщення товарів серед гуманітарної допомоги, яку не декларували або подавали документи, що містять неправдиві відомості, на загальну суму 3,3 млн грн.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *