Вулицю Грибоєдова в Ужгороді не перейменують

Вулицю Грибоєдова в Ужгороді не перейменують фото

На позачерговій сесії сьогодні, 7 грудня, депутати Ужгородської міської ради не подолали вето міського голови Богдана Андріїва щодо пунктів двох рішень сесії від 23 листопада 2023 року.

Тож, відповідно до результатів нинішньої сесії, скасовано дію підпункту 1.3 пункту 1 рішення ХLVІІ сесії міської ради VІІІ скликання 23.11.2023 № 1566 «Про перейменування вулиць міста» (перейменування вулиці Олександра Грибоєдова).

Із проханням зупинити дію рішення до завершення процедури реорганізації закладів охорони здоров’я територіальної громади звернувся директор Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні Олег Голуб. У листі йдеться, що у випадку перейменування вулиці, на якій розташовані центральна міська клінічна лікарня та міська поліклініка, необхідно буде проводити зміни до статутів, що зараз, після початку реорганізації, неможливо зробити.

Крім того, у цих медзакладах наявні чинні ліцензії, а відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, про такі зміни необхідно повідомляти ліцензіата та вносити зміни до чинних ліцензій.

Також депутати не подолали вето міського голови на підпункт 1.2 пункту 1 та пункт 2 рішення ХLVІІ сесії міської ради VІІІ скликання 23.11.2023 № 1562 «Про зміни до складу постійних комісій» – щодо внесення змін до персонального складу постійних депутатських комісій.

Ужгородська міська рада

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *