В Закарпатському апеляційному суді почався розгляд у справі зґвалтування 14-річної школярки

В Закарпатському апеляційному суді почався розгляд у справі зґвалтування фото

В Закарпатському апеляційному суді нарешті почався судовий розгляд у справі зґвалтування дівчинки на Закарпатті (вчорашнє засідання було перенесене через залучення обвинуваченими ще 2-х адвокатів).

Під час засідання адвокати та інші учасники справи проголосили вступні промови. Наша позиція незмінна – реальне позбавлення волі обвинуваченим та задоволення цивільного позову потерпілої у повному обсязі.
Наступні засідання, у яких суд буде розглядати клопотання учасників та можливо розгляне скарги загалом, відбудуться 9 і 10 серпня.
Повідомляє юридична компанія Міллер.

***
Мова йде про згвалтування 14-річної школярки з села Верхні Ворота.
Раніше Воловецький суд Закарпатської області звільнив кривдників від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.
Цивільний позов було задоволено лише частково, за сексуальне насильство кожному обвинуваченому присудили сплатити всього-на-всього по 60 000 грн, саме у таку суму суд оцінив моральні та фізичні страждання дівчинки.
👉 Не погоджуючись з таким рішенням, представниками потерпілої було подано апеляційні скарги, якими просимо суд ухвалити новий вирок, засудивши обвинувачених до реального позбавлення волі та задовольнити цивільний позов у повному обсязі.

Нагадаємо, двоє 15-річних братів-близнюків та їхній 14-річний друг вчинили щодо неповнолітньої сексуальне насильство. Частину з того, що відбувалося в підвалі, хлопці знімали на мобільний телефон та пізніше відео знущань завантажили у соціальні мережі та показали однокласникам.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *