В Ужгороді зустріли двічі “бронзового” чемпіона Сергія Романюка з Рахівщини (ВІДЕО)

В Ужгороді зустріли чемпіона Сергія Романюка з Рахівщини фото

В Ужгороді зустріли Сергія Романюка – 27-мирічного жителя села Чорна Тиса, який повернувся із Швеції.

Хлопець приїхав не з пустими руками – привіз дві бронзові медалі, які виборов у дистанціях 7 та 10 метрів із біатлону. Змагання проходили серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Біатлоніст із рахівщини Сергій Романюк, щойно повернувся із Швеції.

Звідти привіз дві бронзові медалі. 27-мирічний Закарпатець у Швеції став призером Чемпіонату світу. Боровся за першість у змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Дві бронзові медалі виборов у дистанціях 7 та 10 метрів із біатлону. Сергій втратив руку ще в дитинстві. Та спорт повернув його до життя. Біатлоном займається вже більше 10 років. До змагань готувався посилено. Своїй перемозі завдячує тренерам та батькам. Хлопець каже, на здобутому зупинятися не планує. Трохи відпочине і знову приступить до тренувань. Адже вірить, попереду ще не одна перемога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.