В Ужгороді відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту в Закарпатській області (ФОТО)

знак жертвам Голокосту в Закарпатській області фото

Він стане символом пам’яті про єврейських жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни

Меморіальну табличку жертвам антисемітської політики в регіоні встановили на площі Євгена Фенцика біля Закарпатської обласної філармонії в Ужгороді, інформує Закарпатська ОДА.

У церемонії відкриття пам’ятного знака і вшанування жертв Голокосту взяли участь представники ОВА, Ужгородської міської ради, місцевої єврейської спільноти, організації «Закарпатське єврейське обласне культурно-освітнє товариство» та громадськість. Спільною молитвою, покладанням квітів і лампадок вони віддали шану невинно вбитим.

«Сьогоднішній захід – це, безперечно, невіддільна частина нашої національної пам’яті. Злочини проти людяності не мають прощення, однак зараз, на жаль, країна-терорист продовжує їх скоювати. Ми рішуче засуджуємо будь-які прояви расизму, дискримінації та вбивства за етнічною ознакою й робимо все можливе, щоб вони ніколи не повторилися знову. Впевнений, що і надалі акції, спрямовані на збереження пам’яті закарпатців, які трагічно загинули від рук тоталітарних режимів, будуть засторогою від повторення найжахливіших сторінок в історії»

наголосив директор департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій Закарпатської ОВА Роман Модавчук.

В Ужгороді відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту в Закарпатській області (ФОТО)

Він також подякував ініціатору створення меморіалу – заступнику голови громадської організації «Закарпатське єврейське обласне культурно-освітнє товариство» Аркадію Гендлеру.

Пам’ятний знак в Ужгороді виготовили й встановили за сприяння департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій Закарпатської ОВА за кошти обласного бюджету.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *