В Ужгороді стартував масштабний молодіжний форум

В Ужгороді стартував масштабний молодіжний форум фото

Масштабний молодіжний освітній форум «База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» від Українська академія лідерства стартував в Ужгороді. 


Понад 300 молодих людей з усієї України віком від 16 до 19 років впродовж трьох днів, 4-6 липня, на стадіоні «Авангард» вчитимуться працювати в команді, досягати цілей, створювати проєкти, брати відповідальність за своє життя та свідоміше обирати професію. Про це інформує Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

На відкритті форуму учасників привітали й перший заступник голови Закарпатська обласна рада Андрій Шекета, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, директор стадіону Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради Віктор Качур, керівниця програмного департаменту УАЛ Оксана Лашенкова.

Як інформують організатори, учасники поділені на групи та у форматі гри змагатимуться під час всієї програми. Молодіжний освітній форум охопить тематичні блоки та воркшопи, які допоможуть молоді знайти однодумців та обговорити з ними різні приклади боротьби, дізнатись інформацію про варіанти психологічної підтримки та розвитку особистої стійкості, більше дізнатись про можливості в країні, розвинути свої навички гуртування, гартування та готування.

Традиційно в програмі форуму на молодь чекає  наметове містечко;  лекції про психологічну підтримку, стійкість та ненасильницьке спілкування,  фінансову грамотність; командні активності просто неба;  активності від партнерів;  затишні вечори з творчими перформансами;  фізичні, емоційні та інтелектуальні змагання між учасниками заходу.

На головній сцені форуму: відомі спікери і діячі України, дискусії та сюрпризи.

Участь у форумі – можливість стати студентом Української академії лідерства.

Більше фото – за посиланням.

Пресслужба Ужгородської міськради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *