В Ужгороді презентували благочинний спортивний проект “Єдність”

проект єдність фото

Цей проект покликаний підтримати поранених ветеранів з інвалідністю.

Сьогодні, 11 жовтня у приміщенні ректорату УжНУ відбулася презентація благодійного проекту «Єдність». Метою проекту є підтримка ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, які отримали поранення в ході виконання службових обов`язків по захисту територіальної цілісності та недоторканості України, унаслідок чого стали обмежено дієздатними. Також проект покликаний підтримати членів сімей військовослужбовців, які загинули, виконуючи службові обов’язки в зоні проведення ООС, шляхом забезпечення участі зазначеної категорії у івенті за рахунок добровільних внесків громадян-учасників проекту.

Проект інтегровано головою Пилипецької сільської ради Василем Готрою у спортивний івент, що передбачатиме забіги з перешкодами, і відбудеться наприкінці листопада в с.Пилипець Міжгірського району. Попередньо спортивный захід заплановано до проведення в українських Карпатах, на території Міжгірщини 23 листопада, однак, точну дату буде повідомлено трохи згодом.

проект єдність 2 фото

проект єдність 3 фото

проект єдність 4 фото

Презентація зібрала чимало однодумців та людей, які своїми справами безпосередньо впливають на прогрес та розвиток соціальних програм широкого спектру напрямків, розповів головний організатор заходу, ветеран, військовий розвідник Ігор Шинкарюк. Серед них – представники Закарпатсткої ОДА, міського самоврядування, волонтери, спортсмени, журналісти, представники сільських громад, студенти, голови громадських організацій та інші.

“Приємно, що є речі, які об`єднують громаду та визначають тас однодумцями. Так, міський голова Ужгорода пан Богдан Андріїв під час обговорення проекту цілком підтримав ініціативну группу. Визначив пріоритети та висловив сподівання, що такий захід буде організовано і проведено наступного року в Ужгороді. Питання соціалізації ветеранів та членів їх сімей мер міста визначив, як одні з пріоритетних в діяльності органів самоврядування міста Ужгород.

Також приємно було почути слова підтримки представників обласної адміністрації, за сприянням якої проект буде реалізовано вже цієї осені. Так, заступник голови Закарпатської ОДА пані Ольга Травіна зазначила, що пілотний проект повністю відповідає суспільному запиту і після його успішної реалізації буде включений до щорічної програмами проведення культурно – масових заходів області. Одночасно, заступник голови адміністрації відмітила, що ця співпраця ініціативної группи та самоврядування вже знайшла своє схвалення і підтримку у Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденко”, – повідомив Ігор Шинкарюк.

Серед спікерів презентації були також проректор УжНУ Олександр Рогач, начальник головного територіального управління юстиції Маріанна Готра, волонтер, секретар обласної спілки ветеранів АТО Віталій Грегор, директор департаменту ГО «Міжнародна місія «Організація безпеки спільноти Європи» Олена Жулінська, представники партнерів івенту з одного з фітнес-центрів Ужгорода Анна Качанова, Роман Мегела та інші.

За планом проекту буде створено фільм та кейс фото матеріалів соціального спрямування, який буде сформовано у відкритий доступ.

Всі бажаючі мають змогу долучитися до благодійної акції:

Відповідальна особа

Шинкарюк Ігор Сергійович

Картковий рахунок ПАТ Бриватбанк

4149 4391 0158 6646.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *