В Ужгороді лікарі вперше виконали трансплантацію серця

В Ужгороді лікарі вперше виконали трансплантацію серця фото

В Обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології виконали першу в Ужгороді трансплантацію серця від посмертної донорки.

Це стало можливим завдяки згоді рідних пацієнтки та злагодженій роботі команди лікарів Першого територіального медичного об’єднання м. Львова та команди Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології.

Щойно лікарі констатували смерть мозку 44-річної пацієнтки, а її родичі дали дозвіл на забір органів для трансплантації, медики сконтактували із лікарями Першого територіального медичного об’єднання м. Львова. Лікарі прибули в ОКЦНН разом із реципієнтом, якому тут же й пересадили серце донорки, адже серце “живе” поза організмом до 3-4 годин.

Окрім серця, придатними до трансплантації були також печінка та нирки, які відвезли для пересадки до Львова. Забір органів та сама трансплантація тривала близько 6 годин.

“Висловлюємо щирі співчуття та величезну подяку й пошану рідним донорки – серце, печінка та нирки вашої дружини врятували 4 життя”, – повідомляють в Обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *