Ужгородців запрошують на виступ плейбек-театру

плейбек театр вистава фото

Це незвичайний театр, в якому глядачі діляться своїми історіями, а актори перетворюють їх одразу на сценічне дійство.

На сцені буде грати збірна команда плейбекерів «Станція Уж». Вони зустрілись в Ужгороді під час війни – плейбекери з різних театрів Харкова та Дніпра, – і об’єднались, щоб продовжувати ділитись теплом плейбеку. Їх виступи неповторні, бо актори разом з глядачами кожного разу створюють нову виставу, що складається з живих історій людей в залі – найактуальніших та найважливіших саме для цієї аудиторії.

Плейбек-театр – мистецтво, що має цілющі властивості, допомагає людям почути одне одного, відновити сили, зняти напругу, відчути єдність та тепло підтримки, що особливо важливо для всіх нас під час війни.

«Ми зіграли в Ужгороді вже 6 перформансів для людей, котрі переїхали сюди з різних міст, волонтерів, ужгородців, студентів, дітей і т.д. Звичайно, кожного разу звучали історії, пов’язані з війною, різні історії – не лише трагічні, але і смішні, і зворушливі… Цього разу ми запрошуємо поділитись історіями волонтерів. Через вас проходять історії багатьох людей, а ми хочемо почути та зіграти саме ваші історії. Доєднуйтесь до спільного створення нашої наступної вистави», – закликають плейбекери «Станції Уж».

Чекаємо вас у суботу, 7 травня, о 18:00.

У Закарпатському обласному академічному театрі ляльок «Бавка».

Вхід вільний.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *