Ужгородці здобули 30 медалей на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу

Ужгородці здобули 30 медалей на міжнародних змаганнях з джиуджитсу фото

У суботу, 26 листопада, в Будапешті (столиця Угорщини) відбувся традиційний турнір з бразильського джиу-джитсу – Hungarian Open 2022.

Змагання були масовими: на старт виходило близько 300 спортсменів із різних країн Європи, а саме: Австрії, Молдови, Румунії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Хорватії, Чехії та України. Відрадно, що в престижному турнірі брало участь 30 ужгородських спортсменів. До команди ZR Team Uzhhorod увійшли представники клубів «Тінаі» (тренери – Микола Братасюк і Олексій Гурнєв) та «Godynets Dojo» (тренери – Михайло та Ірина Годинець).

Наші спортсмени добре підготувалися до цих змагань, що підтверджують їхні результати. У цікавих та виснажливих протистояннях закарпатці здобували перемоги за перемогами. Як юні, так і досвідчені бійці відзначалися високим рівнем майстерності й великою жагою до звитяг.

У підсумку ужгородці вибороли 30 медалей, що є хорошим результатом. У нашій скарбничці 11 золотих, 10 срібних і 9 бронзових нагород.

«Золото» здобули Андрій Гомонай, Микола Мийсарош, Максим Мурга, Андрій Мартин, Олександр Шип, Катерина Гайданка, Нікіта Сах, Андрій Поправка, Роман Пастеляк, Ліза Паш та Ілля Семчук.

Срібними призерами стали Микола Братасюк, Нікіта Ірчак, Володимир Варга, Єгор Миронов, Патриція Павлишинець, Денис Глюдзик, Олеся Поп, Ангеліна Пальона, Михайло Бундзяк і Роман Туряниця.

Із бронзовими медалями додому повернулися Тимофій Парасківа, Дмитро Мартинюк, Володимир Кравченко, Віктор Туряниця, Максим Васюта, Олександр Юричко, Богдан Миовканич, Артем Краснобородько та Вадим Бушко.

Олег МИКИТА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *