Ужгородці шукають чоловіка, що на авто і вдарив жінку (ФОТО)

Ужгородці шукають чоловіка що на авто вдарив жінку фото

Ужгородці шукають чоловіка, який порушив ПДР, та за зауваження вдарив жінку.

На даний момент жінка в поліції пише заяву, але просить всіх допомогти в розшуку неадекватного водія. Детальніше цитуємо зі слів потерпілої нижче.

Я зараз у місцевому відділку поліції . Прийшла писати заяву 🙁 . Трапилась прикра подія. Вийшла з роботи провести доньку . На площі Корятовича, переходячи дорогу зі сторони “полонинського хліба ” в сторону кіоска “форнетті”. На пішохідний перехід з розгону водій авто хотів припаркуватися , і цим самим наразив на небезпеку декілька пішоходів , в тому числі і дітей . Я зробила йому зауваження і показала на дорогу що тут пішохідний перехід і паркування заборонене бо місця і справді було обмаль . Він продовжував там стояти і не глушачи мотору очікував щоб пішоходи звільнили “місце парковки” . Тоді, бачачи що він не розуміє української мови я мала необережність покрутити собі пальцем біля віску і повторити що тут паркуватись не можна .
Перейшовши з дитиною дорогу ми підійшли до кіоску з форнетками щоб там щось купити і коли ми зупинились то я побачила що цей водій агресивно повернув авто в наш бік , доїхав до автобусної зупинки , де і зупинився, потім вийшов з машини і направився до мене. Зі словами “овца ти кому пальцем будеш показувати” з усієї сили вдарив мене по голові :(. Сам розвернувся і пішов до свого авто після чого спокійно покинув місце події. Удар був такий сильний і не очікуваний що мене аж до землі нахилило . Це все бачили перехожі і на це все викликали поліцію .
P.S. наша безпека в наших руках

фото чоловік вдарив жінку

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *