Ужгородець став переможцем шашкового турніру

Ужгородець став переможцем шашкового турніру фото

29 жовтня відбувся турнір з шашок, присвячений Збройним силам України. У змаганнях, які проходили у шахово-шашковому клубі спортивного комплексу «Юність», загалом взяло участь 12 спортсменів.

Примітно, що серед учасників, окрім професійних шашкістів, були і любителі цієї гри, які уперше виступали у подібних турнірах. Треба відзначити, що поряд з досвідченими активною була молодь, яка своїм азартом та заповзятливістю вносила свіжий струмінь у хід змагань.

Наймолодший учасник змагань – 13-річний юнак з м. Мукачево Дмитро Мідянко у повній мірі продемонстрував свої якості. Його дебют у серйозному товаристві можна вважати успішним.

Змагання проходили за коловою системою, контроль часу – 20 хвилин на партію обом учасникам.

Неабияка спортивна боротьба почалась з першого туру. Цікаві поєдинки, тактичні ідеї і непогані задуми рясніли майже у кожній партії фаворитів. Змістовну і яскраву гру показали ужгородські кмс Володимир Мигалець і кмс Йосип Ганич. Ситуація тривалий час була невизначеною, аж поки останній тур не вніс ясність.

Набравши 20 очок з 22 можливих загальну перемогу здобув ужгородський кмс Михайло Рішко. Лише на очко відстав Йосип Ганич (19 очок), який зайняв друге місце. Третє почесне місце виборов Георгій Плавайко (Мукачівський р-н) з результатом у 18 очок.

Переможці були нагороджені кубками, грамотами і медалями, повідомляє Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.