У закарпатських магазинах ще продають гречку за вартістю “золота”

У закарпатських магазинах ще продають гречку (1) фото

Війна в Україні триває, а ціни у магазинах зростають шаленим темпом.

Ворог продовжує руйнувати інфраструктуру у східній частині держави і це не може не відбиватись на продовольстві.

За останні сім місяців руйнувань росіянами населених пунктів та знищення ними важливих об’єктів, істотних змін зазнає економіка. У магазинах рекордно зростають продукти.

Насамперед, як ми уже писали, у попередніх публікаціях, піднялись у ціні яйця. Нині їх вартість за штуку — від 6 гривень. Такої ціни курячі яйця набули із початкової – 2, 50 за одну штуку. Саме за стільки ще можна було придбати цей важливий продукт пару місяців тому. До того ж, зростанню ще бути. До нового року вартість десятка яєць уже становитиме цілу сотню.

Услід за яйцями здорожчало м’ясо та овочі, молочні продукти. Підстрибнула в ціні і курятина.

Продовжують набирати цінових оборотів у закарпатських магазинах макаронні вироби й крупи.

Нашу увагу привернула ціною “золота” гречка. Її вартість в одному із магазинів так і залишилась на рівні 128 гривень за кілограм. За такою ціною продавали ядрицю ще зовсім недавно, коли по всій Україні був дефіцит на цю крупу й пачка солі тоді також була від 95 гривень. У той же час, вибір є у покупців. Адже серед гречки за майже золотими цінами є і та сама крупа – ядриця від 70 гривень за кілограм. Водночас, недобросовісні продавці, кажуть жителі, й далі продовжують накрутку цін. Один і той самий товар у двох різних магазинах продають із чималою різницею капуста.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *