Тимчасове призупинення водопостачання в Новому районі 25 січня, в зв’язку з регламентними роботами

водоканал перебої постачання води фото

Повідомляємо, що в середу (25 січня) працівниками ПрАТ “Закарпаттяобленерго” будуть проводитись регламентні роботи по трансформаторній підстанції №254. Орієнтовний термін проведення робіт – з 10:00 по 11:30.

В зв’язку з цим, упродовж проведення вищевказаних робіт, буде призупинена робота підвищувальної насосної станції (ПНС), розташованої на вулиці Легоцького. Відсутність води відчуватиметься за наступними адресами:

Роботу ПНС буде відновлено одаразу ж по виконанні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Нагадуємо, що приблизно в той же час будуть проводитись інші планові роботи, на період виконання яких також буде призупинятись водопостачання.


З повагою, адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

2 коментаря для “Тимчасове призупинення водопостачання в Новому районі 25 січня, в зв’язку з регламентними роботами”

  1. Хочу поскаржитись на водоканал в зв’язку з тим, що у нас на районі Радванка постійно виключають подачу води в той час, коли проводяться ремонтні роботи в нових районах. А проблема в тому, що воду вимикають у нас результати попередження. І це є на постійній основі.

     
    1. На сайті водоканала є контакти. Напевно краще туди звернутись.

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *