Спалювання сухостою. Наслідки та відповідальність (ВІДЕО)

в Долині нарцисів сталася потужна пожежа фото

Вже зовсім скоро розпочинаються весінні польові роботи та громадяни активно починають спалювати сухостій. Це в свою чергу спричиняє загорання у житлових будинках, руйнування лісів та навіть загибель людей.

Працівники ДСНС вкотре нагадують, що за такі дії передбачена відповідальність, що зараз посилена. Щороку з початком весни люди починають поратися у городах та на полях. Прибираючи свої обійстя вдаються до спалювання сухостою. Зараз чи не щодня працівники ДСНС фіксують факти спалювання сухостою. Недбалість людей у поводженні з вогнем може призвести до плачевних наслідків.

За спалювання сухостою, відповідно до Закону України внесено зміни до статтей 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема, збільшено розміри штрафів. На Закарпатті від початку року зафіксовано близько 40 пожеж в екосистемах. Тому працівники ДСНС проводять роботу з населенням та попереджають про наслідки та відповідальність. На території Мукачівського району впродовж поточного року є і трагічні випадки. Зокрема 4 людини загинули від вогню. У аналогічному періоді минулого року, травмованих людей та тих, хто загинув унаслідок спалювання склала близько 10 осіб. Людей вкотре попереджають не спалювати сухостій та опале листя. Природні відходи краще компостувати або ж викидати їх до сміття. У разі того, якщо ви вирішили спалювати на своїй присадибній ділянці та дотримуйтеся правил безпеки. Тож перед тим, як починати прибирання території приватного обійстя чи підприємства, варто ще раз подумати про можливі негативні наслідки, і якщо виникають найменші сумніви щодо безпеки, то краще багаття не розкладати, тоді ні здоров’я, ні кишеня, ні ваша свобода не постраждають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *