Понад 9 тис грн сплатили до бюджету міста власники сіті-лайтів у центрі Ужгорода (ВІДЕО)

сітілайти 9 тисяч гривень фото

9 тисяч 504 гривні сплатили до бюджету міста у минулому році власники дев’яти сіті-лайтів на вулиці Волошина в Ужгороді.

Як розповів спеціаліст департаменту міського господарства Андрій Данканич, засідання суду за позовом підприємців проти Ужгородської міської ради відклали на 16 березня.

АНДРІЙ ДАНКАНИЧ, спеціаліст департаменту міського господарства

Виконавчий комітет, як робочий орган з питань реклами, прийняв таке рішення не продовжувати дозволи на розміщення об’єктів зовнішньої реклами. Ми це рішення відстоюватимемо і це позиція і виконавчого комітету, і керівництва ужгородської міської ради. Справді наявні певні правові проблеми, через які ми не можемо продовжити термін даного дозволу. Тому ми це все вказуємо на засіданні. Нами підготовлені обґрунтовані заперечення. І з цих підстав ми будемо заперечувати і відстоювати свою позицію.

БОГДАН МИХАЛКІВ, представник позивачів

Ми вважаємо, що рішення є незаконним, підлягає скасуванню. Щодо позиції позивачів, які є активними громадянами Ужгорода, вони не заперечують щодо можливої співпраці з міською радою в частині облагородження, приведення зовнішнього вигляду у більш цивілізовані рамки. Як кажуть, різати курку, яка несе золоті яйця в наш важкий економічний час.. Це є суттєвим доповненням до міського бюджету і я вважаю, що це недоцільно.

Нагадаємо, у вересні минулого року виконком ужгородської міської ради відмовив у продовженні дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в історичному центрі Ужгорода. Згідно з рішенням, сітілайти мали бути демонтовані, але підприємці звернулися до суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *