Переваги й недоліки життя в «ЛНР»

мир луганщині війна фото

Патріотичне свято на кожен місяць, але обмеження у користуванні водою, затримки заробітної плати та відсутність свободи слова. Наші хактивісти здобули документи, завдяки яким ми склали перелік «за» і «проти» громадянства «ЛНР».

«Луганська народна республіка» — «державне утворення», засноване на території тимчасово окупованої Луганської області. Керуванням квазіутворення із 2014-го року займаються колаборанти та російські окупанти. Отримавши доступ до документів представників недодержави, ми з’ясували, які плюси й мінуси є в житті на Луганщині під керівництвом Росії.

Розпочнемо з «приємного». Речі, що російській владі подобаються найбільше й впроваджуються на тимчасово окупованих територіях: пропаганда й культурно-просвітні заходи. В «ЛНР» цього не бракує, бо звітів та планів на культурну програму задостатньо серед здобутих нами матеріалів.

Наприклад, у 2021 році насичена культурна програма була спланована на кожен місяць. Щоправда, тематика одна й та сама — неосяжна любов до рідного краю.

Читати далі…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *