Мультикультурність Закарпаття та згуртованість регіону – приклад мирного співіснування в складі єдиної, незалежної й суверенної України

гори Карпати ліс прапор фото

Закарпатська область, мабуть, найчисельніша по складу етнічних груп, де згідно перепису населення 2001 року більше, ніж 80% українці, хоча псевдоісторики, етимологи та етнографи сучасної путінської росії стверджують, що у нашому краї живе багато етнічних груп, які далекі від «мало-росів», навіть ті, що культурно наближені до угорців, словаків, поляків, румунів, в порівнянні з українцями, які сторіччями існували у складі Речі Посполитої, Австро-Угорщини, «Великої Румунії» і т. ін.

Мета цих наративів зрозуміла: кремль намагається з усіх сил винайти шляхи розрізнення українців з угорцями, румунами, циганами, словаками, німцями і навіть росіянами, згідно принципу побудови держави «divide et impera», тобто «Разделяй и властвуй».

Але всі ці імперські амбіції на території Закарпаття практично не працюють, так як у нашому регіоні на протязі багатьох століть населення, яке складається з різних етнічних груп, навчилося жити по принципу мирного співіснування, принцип, який використовується і зараз, у ці складні часи, коли кожний мешканець, не зважаючи на його національність, свідомо хоче жити разом, як єдина родина у складі нової України, суверенної і сильної, суто європейської, яка має вакантне місце у Єврозоюзі та НАТО.

Це єдиний шанс для нас, нарешті від’єднатися назавжди від азійської росії, жити у демократичному світі, згідно європейських цінностей. Лише так ми маємо шанс зберегти нашу країну, багатонаціональну, міцну, лояльну до національних меншин та готову до мультикультуралізму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *