Майже півтори тонни макулатури зібрали студенти в УжНУ

макулатура УжНУ фото

Близько 1500 кілограмів макулатури вдалося зібрати студентам факультету іноземної філології задля того, аби облаштувати на своєму поверсі зону відпочинку. На якому етапі реалізація задуму та в чому саме він полягає, дізнались журналісти.

Стоси книг, паперу та зошитів в одній із авдиторій п’ятого поверху – так студенти турбуються про спільну справу: заробляють гроші на облаштування лаундж зони на своєму факультеті.

Ініціювали збір макулатури представниці студпростору Aura Academica, що навчаються на факультеті іноземної філології. Одна з них, Ірина Микулин, розповідає:

«Ідея не наша – надихнулися прикладом школярів із Довге Хабу, які заробляли на створення свого молодіжного простору у тому числі в такий спосіб. Знайти кошти на облаштування невеликого куточка насправді – не надто складне завдання. Однак нам найбільше хотілося, щоб студенти доклалися до цієї справи особисто. Бо коли ти знаєш, що це зроблено завдяки твоїм зусиллям – принесеній непотрібній книжці, зошиту чи навіть листочку – цінуєш значно більше. Однак це не тільки про спільні зусилля, а ще й про екосвідомість – це сортування сміття».

макулатура УжНУ 2 фото

Робити все планують власноруч: піддони для виготовлення лавиць та столиків надасть одна з будівельних фірм, а решту – своїми руками.

«Ми, тендітні жони жіночого факультету, готові вийти з клепачами і показати усьому світу, на що здатні жінки», – жартує Ірина. — «Хоча й від чоловічих рук, звісно, не відмовимося».

Дівчата планують зібрати до купи меблі, пофарбувати й полакувати їх. А на згадку про те, що зроблено все руками студентів мають намір залишити напис.

Декан ФІФ Михайло Рошко каже:

«Дуже радію такій студентській ініціативі, тому, звичайно, підтримую її. Деканат нашого факультету навіть долучився до збору макулатури безпосередньо — передали чимало книг та паперів. Сподіваюся, студентам вдасться втілити задумане!»

У відпочинковій зоні мають намір не тільки перепочивати на перервах та кавувати, але й влаштовувати невеликі освітні та розважальні заходи.

Збір макулатури на факультеті триває до кінця місяця, а долучитися до нього може будь-хто. А про втілення задуму у життя поінформуємо додатково.

Ксенія Шокіна

Медіацентр УжНУ

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *