Лісівники звинувачують прикордонників у вбивстві ведмедиці

Лісівники звинувачують прикордонників у вбивстві ведмедиці фото

Посадові особи Державної прикордонної служби України можуть бути причетними до вбивства ведмедиці на території Ужанського Нацпарку.

Про це повідомляє працівник установи Владислав Каменца у Фейсбук.

14 квітня Західним регіональним управлінням ДПСУ оприлюднено інформацію, що неподалік місця тривалого несення служби прикордонного наряду відділу “Стужиця” Чопського загону оселилася ведмедиця з двома ведмежатами.

Вже 16 квітня староста села Домашин, яке знаходиться поблизу Костринського ПНДВ Ужанського НПП повідомив керівника відділення та адміністрацію Парку, що протягом двох останніх днів мешканці села спостерігають появу малого ведмежати без ведмедиці.

Було прийнято рішення про вилучення ведмежати для уникнення його загибелі.

Як йдеться в дописі, у ході вияснення обставин інциденту, співставлення фото- та відеоматеріалів, оприлюднених державною прикордонною службою України, та наявних в Ужанського НПП було зроблено висновок, що мова йде про одне й те саме ведмежа.

До села виїхали співробітники відділу державної охорони природо-заповідного фонду, які забрали ведмежа до Великого Березного і передали його під опіку провідного наукового співробітника Парку.

Для з’ясування подальшої долі ведмедиці та іншого ведмежати працівниками Ужанського НПП проведено опитування місцевого населення щодо цього.

“У результаті проведеної роботи отримано інформацію, яка дає підстави вважати, що ведмедиця була знищена в результаті незаконного полювання, організованого та здійсненого посадовими особами ДПС України”, – пише Каменца.

Він також додав, що природоохоронці подали заяву в поліцію щодо цієї події.

Поки реакції Держприкордонслужби на цю інформацію не було.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *