Юні закарпатські тхеквондисти повернулися з міжнародного турніру із комплектом нагород фото

Днями у столиці Італії, місті Рим, пройшов міжнародний турнір з тхеквондо “Roma Open”. Участь у ньому взяли 600 спортсменів, представники 51 клуба з 19 країн.

Успішно представили Україну шестеро наших ужгородських спортсменів з СК Korolovych Team. Вони продемонстрували чудову підготовку та бійцівські якості, провели дуже видовищні поєдинки, і в результаті завоювали 4 золоті, одну срібну та одну бронзову медалі.

Переможцями турніру стали Петро Романенко, Марія Королович, а її сестра, Поліна Королович, виборола відразу дві золоті нагороди.

Срібною призеркою турніру стала Дарина Королович, а бронзову нагороду виборола Таїсія Пребуш.

А у ці дні наші юніори у складі 6 спортсменів представляють Закарпатську область на Чемпіонаті України з тхеквондо в Буковелі.