Імена та адреси — перехоплені таємні документи фсб рф в Криму

перехоплені таємні документи ФСБ РФ в Криму фото

Безоплатне житло, земельні ділянки й капітальний ремонт. Здобуті нашими хактивістами документи розповіли, яким чином і за якими адресами облаштовуються спецслужбовці росії  в тимчасово окупованому Криму. 

Відколи окупанти захопили Республіку Крим, управління півостровом піддається російським органам самоврядування. Одним із відділів, що керує «порядком» на півострові, є федеральна служба безпеки.

Згідно із законодавством Російської Федерації «Про федеральну службу безпеки» до напрямків діяльності органу відносяться, поміж іншого, боротьба зі злочинністю, прикордонна діяльність, забезпечення інформаційної безпеки. Однак, дослідивши документи організації, можна сказати, що в першу чергу спецслужбовці займають черги на житло на півострові та підписують документи на одержавлення майна.

У матеріалі «Заборона свободи слова в Криму заради “спокою Москви”» ми розповідали про те, які принципи визначають розповсюдження інформації в Криму. Це замовчування правди, створення фейків, осуд за висвітлення реальних проблем і приховування невдоволення громадян від Москви. Завдяки отриманим документами ми проаналізували й інші аспекти діяльності ФСБ у тимчасово окупованому росіянами Криму.

Читати далі…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *