ГУР: російська інформоперація «Ухилянт» застосовує проти України відео і «народні» пісні

російська інформоперація Ухилянт фото

Останнім часом у ТікТок та інших соцмережах один за одним з’являються ролики, на яких нібито українські чоловіки знімають себе на відео за кордоном на відпочинку та називають себе «ухилянтами».

Про це повідомило 16 квітня Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Подібний контент швидко набирає перегляди та коментарі аудиторії — схвальні та критичні, але дискусії під цими відео тільки просувають їх у тренди.

Для подібного контенту одночасно були створені «народні» пісні, у текстах яких завжди простежується основний меседж — вихваляння «ухилянтів».

Синхронність появи численних пісень та відео, що «героїзують» чоловіків, які відмовляються стати на захист власної країни, анонімність їхніх авторів та просування цього контенту організованими групами ботів свідчить про цілеспрямовану ворожу пропагандистську кампанію.

Вказана ІПСО ― класична технологія розколу суспільства, коли з одного боку є «оборонці», а є «ухилянти».

Мета таких дій ворога ― зірвати мобілізацію, збільшити напругу в суспільстві через внутрішнє протистояння.

Пропаганда кремля не припиняє спроб підірвати українське суспільство зсередини, дискредитувати образ Захисників і Захисниць України, застосовуючи для цього будь-які методи.

ГУР закликає всіх критично ставитися до інформації, яка надходить з анонімних джерел, і завжди памʼятати, що можливістю жити і, зокрема, споживати різноманітний контент у соцмережах ми завдячуємо лише Оборонцям України.

АрміяInform нагадує, що не треба вестися на російську брехню, краще підібрати собі роботу в ЗСУ на Агрегаторі військових вакансій № 1.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *