Глава ВООЗ назвав можливі терміни завершення пандемії коронавірусу

коронавірус Ужгород інформація фото

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейєсус вважає, що оголосити про завершення пандемії коронавірусу можна буде вже в 2023 році.

Він сказав про це, виступаючи на церемонії вручення премії за внесок у охорону здоров’я, повідомляє ВООЗ.

Гебрейєсус нагадав, що 11 березня виповнилося три роки, як ВООЗ оголосила пандемію у зв’язку зі спалахом COVID-19. А 30 січня 2020-го було оголошено надзвичайну ситуацію в галузі громадської охорони здоров’я, що має міжнародне значення.

На сьогоднішній день зареєстровано майже 7 мільйонів смертей від COVID-19, але голова організації зазначив, що справжня кількість смертей «набагато вище».

Однак наразі світ, за його словами, перебуваємо в кращому становищі, ніж коли-небудь під час пандемії. «Щотижнева кількість зареєстрованих смертей вперше нижча, ніж три роки тому, коли ми вперше використали слово пандемія. Поліпшення значне. Я впевнений, що в якийсь момент цього року ми зможемо сказати, що COVID-19 закінчився як надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров’я, яка має міжнародне значення, і як пандемія», – заявив Гебрейєсус.

Пандемія, на його думку, дала три уроки. Перший – це важливість громадської охорони здоров’я. Другий урок полягає у важливості науки, а третій – у важливості співробітництва.

Нагадаємо, 30 січня ВООЗ вирішила офіційно продовжити статус пандемії коронавірусу як глобальної надзвичайної ситуації.

Директор ФБР вважає, що причиною виникнення COVID-19 став, швидше за все, «лабораторний інцидент» у китайському місті Ухань.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *