Футбол: ще 2 закарпатські клуби стартували на національному рівні

футбол спорт перемога мяч ворота фото

Закарпатський футбол має 4 команди, які виступають на різних рівнях чемпіонатів України.

ФК “Вільхівці” та “Марамуреш” дебютували у Чемпіонаті України серед аматорів. Обидві команди взяли залікові бали у першому турі.

Перші грали вдома проти івано-франківського “Прикарпаття”, а точніше проти футбольної академії клубу. Перший тайм гравці “Вільхівців” програли 0-1. У другому взагалі почали із пропущеного голу (0-2). І все йшло до того, що у першому матчі закарпатці програють. Але на 59-хвилині господарям поля вдалося один гол відіграти (1-2).

Здавалося, що цей гол не лише завів команду, а і дав їм більше свіжості. Далі закарпатська команда ще тричі розписувалася у воротах івано-франківців. У підсумку 4-2 на користь ФК “Вільхівці”,

“Марамуреш” із Нижньої Апши грав проти ФК “Фенікс” (Підмонастир, Львівської області). Команди голів не забивали.