Девʼять пожеж на Закарпатті – деталі від рятувальників

пожежа вогонь фото

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж 5-8 липня для оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 16 виїздів, з яких три – хибні:

05.07.2024 о 07:32 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Хустський район Хустська тергромада, с. Бороняво, вул. Монастирська. Пожежею знищено 2 куб. м дров, а також крівлю та перекриття на площі 20 кв. м. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучались дві одиниці техніки 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хуст.

05.07.2024 о 09:58 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район Горондівська тергромада, с. Горонда, вул. Коцюбинського. Вогнем знищено вікно, кухонні меблі та речі домашнього вжитку на площі 10 кв. м. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучались дві одиниці техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево.

06.07.2024 о 07:40 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Тячівський район Дубівська тергромада, смт Дубове, вул. Чендея. Пожежею знищено крівлю та перекриття будинку площею 110 кв. м, а також меблі та частину майна. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучались дві одиниці техніки від державних пожежно-рятувальних постів селищ Дубове та Усть-Чорна, а також вогнеборці Центру безпеки громадян Нересницької тергромади.

06.07.2024 о 13:10 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: м.Ужгород, вул. М. Лисенка. Вогнем знищено частину майна та пошкоджено стіни кімнати площею 10 кв. м. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучались дві одиниці техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

06.07.2024 о 15:28 надійшло повідомлення про загорання газової колонки в житловому будинку за адресою: м.Ужгород, вул. І. Дендеші. Пожежею пошкоджено газову колонку. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучалась одна одиниця техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

06.07.2024 о 18:08 надійшло повідомлення про загорання сухої трави на відкритій території за адресою: Ужгородський район Баранинська тергромада, с. Баранинці, вул. І. Кротона. Пожежею знищено суху траву на площі 0,2 га. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучалась одна одиниця техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Ужгород.

07.07.2024 о 12:15 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Ужгородський район Дубриницько-Малоберезнянська тергромада, с. Мирча, вул. Шевченка. Вогнем знищено перекриття на площі 12 кв. м. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучались дві одиниці техніки 8-ї державної пожежно-рятувальної частини смт В. Березний.

07.07.2024 о 23:28 надійшло повідомлення про пожежу в надвірній споруді за адресою: Тячівський район Нересницька тергромада, с. Підплеша, вул. Шевченка. Вогнем знищено крівлю та пошкоджено перекриття на площі 6 кв. м. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучались дві одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів та державного пожежно-рятувального поста см. Дубове, а також вогнеборці Центру безпеки громадян Нересницької тергромади.

07.07.2024 о 12:14 надійшло повідомлення про загорання сміття в сміттєвому контейнері за адресою: м. Берегово, вул. Тіноді. Пожежею знищено сміття на площі 1,5 кв. м. Причина й збитки встановлюються. До гасіння залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Берегово.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *